Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. ``Teodor Keko``, Tiranë 1001

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 67 202 2801


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqeria WAT2010 sh.p.k, Distributor zyrtar i kompanis Pestan d.o.o ne Serbi. Ushtron aktivitetin tregetar qe prej vitit 1999, eshte kompania me e madhe tregtare ne shitjen e materialeve hidraulike, sisteme ngrohje-ftohje, ujesjelles dhe kanalizime.


Fotografi


Punët aktive nga Wat2010

Tirane, Shqipëri 05-07-2024 edhe 15 ditë