Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86731

Konsulent Imobiliar

Tirane, Shqipëri 04-07-2024 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Konsulent

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-07-2024

---

---


Përshkrimi

Future Home Integrity eshte pjese e kompanise me te madhe shqiptare te ndermjetesimit te Pasurive te Paluajtshme, Future Home Real Estate.
Ne saje te zgjerimit te stafit dhe investimit ne nje hapesire totalisht te re, prane shkolles se Baletit, Future Home Integrity fton te gjithe individet te aplikojne per t’iu bashkuar nje prej industrive me fitimprurese ne ditet e sotme.

Ofrojme:

  • Asistence dhe support te vazhdueshem.
  • Lokacion strategjik te zyres.
  • Trajnimet me te mira te disa prej trajnuesve nderkombetare.
  • Ambient pune fantastik me kolege fantastike

Besojme fort se ky eshte vendi i duhur per te gjithe ata qe duan te konkurojne tregun imobiliar ne Tirane.


Kualifikimet

  • Aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkepunimi.
  • Te jete energjik/e dhe ambicioz/e.
  • Te kete deshire per tu rritur profesionalisht dhe financiarisht.
  • Banues/e ne Tirane.
  • Mosha mbi 25 vjec.
  • Individet me eksperience kane perparesi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne  CV-te e tyre ne adresen e email-it ; [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e tel; 355692656226


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
FUTUREHOME INTEGRITY

FUTUREHOME INTEGRITY