Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 87205

Asistent Udhetimi

Tirane, Shqipëri 24-06-2024 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Udhëtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

24-06-2024

---

---


Përshkrimi

Agjensi turistike ne qender te Tiranes, ofron punesim te menjehershem  si Asistent Udhetimi.

Jeni duke kërkuar për një punë dinamike dhe të re që mund t'ju mundësojë rritje profesionale në botën e turizmit?

Mundësi për rritje profesionale dhe të ardhura të shkëlqyera.

Nuk kërkohet përvojë në industri ose punë.

Kërkesat:

  • Njohja e mirë e gjuhës italiane është thelbësore.
  • Përdorimi i mirë i (outlook), word, excel, pivot.

Nëse flisni mirë italisht dhe jeni disponibel , dërgoni CV-në tuaj sa më shpejt që të jetë e mundur sepse po plotesohen vendet .

Dërgoni CV-në tuaj në: [email protected]

Shënim: pranohen vetëm kandidatë me njohuri të mira të gjuhës italiane.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://www.alpitour.it/alpitour-world.html


Alpitour

Il Gruppo

Alpitour World è uno dei più importanti player europei nel settore turistico. Sinonimo di professionalità, qualità e innovazione è entrato nell’immaginario collettivo come il leader delle vacanze degli italiani: un lungo percorso di oltre 70 anni, vissuti con passione e serietà, che ha accompagnato generazioni di italiani nella scelta dei loro viaggi. A partire da Alpitour che gli dà il nome, il Gruppo è fatto di aziende e marchi leader del turismo, ha migliaia di dipendenti nelle sue sedi in Italia e nel modo, unisce più società controllate nel nostro Paese e all’estero ed è attivo lungo tutta la filiera turistica.


INFORMACIONE KONTAKTI