Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 87260

Inxhinier Ndertimi

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqeria "Albania Bay Marina" kërkon të punësojë një Inxhinier Ndërtimi në Zbatim.


Detyrat

 • Hartimin dhe ndjekjen e grafikut të punimeve sipas projektit dhe planit të organizimit;
 • Përpilimin dhe kontrollin e të gjithë dokumentacionit tekniko ligjor në objekt, si proces-verbale, libreza masash, akte piketimi e kontrolli etj;
 • Zgjidhjen e detajeve teknike në përputhje me projektin e zbatimit;
 • Zbatimin me rigorozitet të kontratave të sipëmarrjes;
 • Organizimin dhe koordinimin me stafin në varësi për punime në kantier;
 • Aprovimin dhe kontrollin e materialeve që implementohen në kantier;
 • Përgatitjen e raporte ditore, javore me problematika dhe ecurinë përkatëse;
 • Hartimin e preventit dhe situacioneve mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara.

Kualifikimet

 • Të zotërojë diplomë universitare në Inxhineri ndërtimi;
 • Minimumi 5 vite eksperiencë;
 • Aftësi shumë të mira menaxheriale;
 • I vetë motivuar dhe i përkushtuar;
 • I aftë të drejtojë dhe të motivojë stafin;
 • Fleksibel për të punuar dhe me orare të zgjatura;
 • Njohuri shumë të mira në Autocad dhe paketen Office;
 • Njohuri të mira në gjuhën Angleze/Italian.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në me foto bashkangjitur në adresën: [email protected]

SUKSESE!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.albaniabaymarina.al


ALBANIA BAY MARINA

The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrës, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrës is the biggest commercial port of south-west Balkans.

The project of Albania Bay Marina is positioned as a strategic choice for the future tourism development of the city in itself and the region in a global view.

The project creates a city within the city, ensuring the success of the investment. The demand of the investors for exclusive architectural choices and diversity of civil buildings, will guarantee a return on investment in a short time.

The project affects the city with its importance and becomes part of the city without losing its final objective, to become the most important investment in tourism and real estate cohesion point. Albania Bay Marina is located in the centre of the South in the Adriatic routes beyond the modern infrastructures; the residential are, the duty free service, the hotels, the casino and the facilities of marina service will make it a unique attraction.

The project is developed in over 356.992 square meters of sea surface and includes 186.047 square maters of land for real estate and commerce constructions and 170.945 square meters of marina


INFORMACIONE KONTAKTI