Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 88049

Agjente Telefonike

Tirane, Shqipëri 25-06-2024 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

25-06-2024

---

---


Përshkrimi

InterCall ofron 10 VENDE te lira pune për njohësit e gjuhës Gjermane të cilët i përkasin nivelit C1.

Adresa: Kompleksi Usluga, Tirane .


Detyrat

Pergjegjesite:

 • Te jete i rregullt ne orare dhe te respektoje kerkesat e kompanise, brenda kushteve te kontrates;
 • Te respektoje koleget dhe ambjentet ku do punoje;
 • Te menaxhoje klientet;
 • Te kene aftesi te mira komunikuese dhe te jene te motivuar;
 • Kandidatet do kene funksionin e agjenteve telefonik, ku do bejne shitje nepermjet telefonit te produktit qe ofrohet.

Kualifikimet

Kerkesat per kandidatet:

 • Te kene njohuri te gjuhes Gjermane ne nivel B2 ( Preferohet te jete Shkelqyer ne te folur dhe Mire ne te shkruar);
 • Te jene te interesuar per pune te qendrueshme;
 • Te jene te motivuar dhe me deshire per te punuar dhe arritur rezultate sa me te larta me shperblime te larta.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojme:

 • Pagesat me të larta ne treg duke filluar nga 550 Lek/h neto + bonuse. ( Te llogaritura ne page mujore, perafersisht 97000 Leke Neto + 20% bonus mbi pagen).
 • Ofrohet opsioni Part - Time;
 • Pas muajit te 3 te punesimit ofrohet mundesia e punes ( Hybrid);
 • Dy dite te javes pushim;
 • Trajnimi eshte i paguar nga Komania.
 • Punesim i menjëhershem me kontrate afatgjatë!

Bashkohuni tani me skuadren tone .

Për të aplikuar ndiqni një nga këto hapa:

 • Apliko Online përmes linkut bit.ly/ica_jobform
 • Apliko përmes rrjeteve sociale
 • Dërgo CV në [email protected]
 • Kontakto ne +355682046462
 • Eja intervistohu prane zyres sone.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
INTERCALL BPO SHPK

Intercall BPO