Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 89890

Menaxher Shitjesh

Tirane, Shqipëri 10-07-2024 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

10-07-2024

---

---


Përshkrimi

Brandi La Perla kerkon te punesoje: Menaxher Shitjesh


Detyrat

 • Prezanton dhe shet produktet dhe sherbimet e kompanise tek klientet potenciale.
 • Negocion me administratoret e pallateve.
 • Ben studime mbi ofertat e konkurrenteve dhe propozon politika dhe strategji te reja.
 • Mban marredhenie duke i kontaktuar vazhdimisht klientet ekzistues te portofolit.
 • Pergjigjet kerkesave specifike te klienteve.
 • Menaxhon dokumentacionin dhe kontratat me klientet.

 


Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet e larta. Pervoje ne pozicione te ngjashme.
 • Aftesi te mira ne perdorimin e Paketes Office.
 • Aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi.
 • Person energjik & krijues.
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze te folur dhe te shkruar

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit:  [email protected]

Per me shume informacion mund te telefononi: 0692083612

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
La Perla

Kompanite tona e shtrojne aktivitetin e tyre ne fushen e prodhimit dhe tregtise te mallrave ushqimore. Jemi te perkushtuar pas cilesise, tradites, dhe ciklit te mbyllur te prodhimit.

Gamat e produkteve “La Perla” njihen prej kohesh ne tregun Shqiptar si nje nder liderat kyresor ne tregun e Orizit, Bulmetit, dhe produkteve te ndryshme ushqimore.