Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90361

Punetor per Cadra Dielli

Tirane, Shqipëri 21-06-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

21-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania ERA SHPK, nje kompani qe merret me prodhimin, montimin dhe tregetimin e cadrave dhe tendave te diellit, kerkon te punesoje:

  • Montues per cadra dielli
  • Punetor per prodhimin e cadrave

Kualifikimet

  • Te jene te komunikueshem.
  • Te kene aftesi per te punuar ne grup.
  • Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
  • Te karaterizohen nga ndershmeria dhe korrektesia.
  • Mosha 25-40 vjec

Shënime


  • Paga ne baze te eksperiences
  • Kushtet e punes shume te mira.

Te gjith personat e interesuar lutemi te telefonojne ne numrin e kontaktit; 0692075319

Adresa:Kombinat

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ERA SHPK

Tenda Era është themeluar që në vitin 1994.
Aktiviteti i saj është i përqëndruar në prodhim, montim tendash, tregtim aksesorësh dhe copash në të gjithë Shqipërinë.
Kompania Tenda Era ka filluar aktivitetin në bashkëpunim me kompaninë më të njohura ndërkombëtare si Calabri,
Seven sun, Mehler, etj.