Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90566

Arkëtare

Tirane, Shqipëri 25-06-2024 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkëtar

Kohë e plote

---

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

25-06-2024

---

1


Përshkrimi

Eurolab Internacional Grup shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri, për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall pozicionet vakante. 

Pozicioni: Arkëtare

Departamenti: Financë

Vendndodhja: Tiranë 

 


Detyrat

 • Arkëtime dhe pagesa sipas proçedurave të shoqërisë.
 • Kontabilizimi i arkës në sistem.
 • Depozitimi i Cash-it në banka sipas nevojës.
 • Mbledhja dhe sistemimi i faturave të shitjes ditore sipas rrugëve dhe transportuesve.
 • Përgjegjës për inventarët pjesore ditore të Magazinës Tiranë/Mapo.
 • Raportimi ditor për çdo transportues.
 • Asistencë të përditshme në faturim.

Kualifikimet

 • Arsim i mesëm me drejtim ekonomik. Arsimi lartë përbën avantazh.
 • Eksperiencë mbi 2 vite në pozicione të ngjashme.
 • Njohuri shumë të mira në përdorimin e programeve financiare.
 • Njohuri shumë të mira të përdorimit të paketës Ms. Office.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e Aplikimit
Personat e interesuar, mund të dërgojnë CV në adresën [email protected] Në subjekt të e-mailit të vendoset pozicioni i punës për të cilin aplikohet.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen nga kompania.

Afati i fundit i aplikimit: 30.06.2024

Shënime

Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.eurolabinternacional.com


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB është themeluar si nje kompani tregtare private e organizuar si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar (shpk). Aktivitetin e saj tregtar e ka filluar në vitin 1995,  si një ndër kompanitë e para të importit dhe distribucionit në Shqipëri. Si rezultat i përpjekjeve që filluan me modesti 25 vjet më parë, por që u fuqizuan ndër vite, sot EUROLAB përfaqëson një standard të avancuar biznesi dhe është një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri, me zgjerim të shpejtë në rajon.

Portofoli i EUROLAB sot, numëron mbi 1,000 marka premium ndërkombëtare. 

Thelbi i biznesit është Importi, Distribucioni, Shitja me fokus në kanalet e Tregtisë On/Off si dhe ato moderne: KA and E-commerce.

 


INFORMACIONE KONTAKTI