Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90639

Drejtues Mjeti (Shofer) per transport mallrash

Tirane, Shqipëri 26-06-2024 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

26-06-2024

---

---


Përshkrimi

BALKAN TRANS ALBANIA kërkon të punësojë; Drejtues mjeti (shofer) për transport mallrash

Kategoritë e patentave që nevojiten:

  • CE
  • C1E
  • CAP

Kandidatet e interesuar mund te dërgojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tonë elektronike  [email protected]

Nr. telefoni: +355 69 701 0636

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.balkan-trans.com


BALKAN TRANS ALBANIA

Balkan Trans Albania eshte nje Kompani Transporti Nderkombetare e themeluar me 1992 ne Tirane-Shqiperi dhe ofron nje game te gjere sherbimesh te transportit kombetar/nderkombetar te ngarkesave te ndryshme. Ajo eshte nje kompani me nje kapital 100% shqiptar dhe eshte kompania e pare e transportit e themeluar ne Shqiperi. Me 2008 u pajise me certifikaten e ISO-Italy Qendra e Kualifikimit Nderkombetar per cilesi ne transportin e mallrave dhe pasagjereve ne rrjet nderkombetar me Nr. IT 56281 me kod EA31a.


INFORMACIONE KONTAKTI