Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90683

Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 28-06-2024 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

28-06-2024

---

---


Përshkrimi

Njoftim: Mundësi punësimi si Agjent Shitjesh

Pozicioni: Agjent shitjesh

Orari: Kohë e Plote / Orari 9:00 – 17:00

 


Detyrat

 • Identifikon agjentë potencial për EasyPay, dhe ndjek kërkesat për hapje të pikave të reja.
 • Njeh plotësisht rrjetin e agjentëve të zonës nën menaxhim si dhe situatën (performancën, produktet apo sasitë e shitura).
 • Ndjek problematikat e punës së përditëshme të agjentëve dhe jep zgjidhje të shpejtë të problemeve të tyre.
 • Kryen proçesin e mbledhjes së të gjithë dokumentacionit të nevojshëm për hapjen dhe bërjen aktive të një agjenti të ri.
 • Trajnon agjentët e rinj për shitjen e produkteve të ndryshme EasyPay.
 • Njeh situatën dhe rrjetin e agjentëve të kompetitorëve që tregtojnë të njëjtat produkte.
 • Sugjeron shtimin e produkteve të reja apo mënyra të reja për shitjen e produkteve ekzistuese.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare.
 • Preferohet eksperience e meparshme ne kompani te ngjashme.
 • Njohuri shumë të mira kompjuteri dhe aftësi për të mësuar programet/sistemet aplikative të shitjes.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, person energjik dhe i motivuar.
 • Paraqitje profesionale e të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klientit.
 • Aftësi për të punuar individualisht dhe në grup.
 • Leje drejtimi automjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dokumentacioni: CV-të e aplikimve të dërgohen me email në adresën: [email protected].

Do të lajmërohen për intervistë vetëm kandidatët qe do të perzgjidhen mbi bazën e CV-ve të mbërritura


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EasyPay shpk

EasyPay shpk