Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90721

Pasticier/e Dhermi

Dhërmi, Shqipëri 01-07-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Pasticier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-07-2024

---

---


Përshkrimi

IONIAN HOTEL, kerkon te punesoje Pasticier/e


Detyrat

  • Përgatit produkte pasticerie dhe brumi sipas nevojave;
  • Kontrollon cilesine e produkteve te brumit te prodhuara;
  • Merr pjesë në inventaret e repartit ;
  • Planifikon dhe ndjek prodhimin;
  • Kontrollon cilësinë e ushqimeve;
  • Organizon punën në kuzhinë;
  • Koordinon punën me koleget për shërbim në kohe dhe me cilësi të klientit;
  • Organizon dhe koordinon punen me ekipin per sherbimin ne kohe dhe me cilesi.

Kualifikimet

  • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme te brumit;
  • Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore.

Shënime


Nese jeni te interesuar ne kete pozicioni telefononi ne : 0698769088 / 0696631753.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
IONIAN HOTEL DHERMI

IONIAN HOTEL DHERMI Enjoying a beachfront position, Hotel Ionian offers an on-site restaurant serving local and International specialties, near Dhermi.