Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90824

IT

Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Informatike

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

02-07-2024

---

---


Përshkrimi

COMODITA HOME eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin:  IT (teknologji informative) 

  •  Të ketë mbaruar arsimin e lartë IT/ inxhinieri informatike/ ose ekuivalente me to.
  • Të ketë eksperiencë pune  të paktën 2-3 vjet.
  • Eksperincë në instalime kompjuterash, printera, kamera, pos-e banke.
  • Eksperincë në menaxhimin e centraleve telefonike softëare, 3CX.
  • I gatshëm të lëvizi në terren dhe të zotrojë patentë makine të tipit B.
  • I komunikueshëm dhe fleksibël, etj.

Të interesuarit të aplikojnë  në adresën e email: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e cel: 0685459814


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://www.comodita-home.al/rreth-nesh/


De Holding Shpk

KUSH JEMI NE Gjithçka ka filluar me Komoditetin! Mars 2014 koha kur është vulosur produkti “Dyshek Comodita”, një dyshek pasardhës i punës 25 vjeçare e prodhimit të shpuzës dhe dyshekëve nga një ndër kompanitë më të mëdha në tregun tonë – Devolli Corporation. Ky produkt ka qenë vetëm hapi i parë, i cili për një kohë shumë të shkurtër është pasuar nga projekti për zgjerimin e një rrjeti dyqanesh me produkte shtëpie COMODITA HOME. Ne, Comodita Home, jemi prezantuar në Mars të vitit 2015 fillimisht me 8 dyqane në Kosovë, sot numërojmë 24 dyqane në të gjitha qytetet e Kosovës, 14 në Shqipëri dhe 11 në Maqedoni. Rrjeti i dyqaneve tona ka për qëllim të sjellë tek konsumatorët e saj një gamë të gjërë produktesh, të cilat do të plotësojnë të gjitha nevojat shtëpiake e personale, dhe do të dallohen për cilësinë e funksionalitetin e tyre. Ne kemi arritë që të shquhemi edhe për ambientet e ngrohta dhe mikpritëse, të cilat janë ndërtuar veçanërisht për ta bërë blerjen sa më relaksuese dhe “ceremoniale”.