Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90829

Agjent Imobiliar

Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

02-07-2024

---

2


Përshkrimi

Kompania Property Invest Albania po kerkon te punesoje Konsulent Ndermjetesimi ne fushen e pasurive te palujtshme


Detyrat

 •  Prezantimi i Pronave te Klientet Bleres dhe Qiramarres.
 • Konsultimi me Klientin.
 • Negociata me klientet, ofertat dhe kunderofertat midis bleresve dhe shitesve.
 • Hulumtimi i Tregut.
 • Marketing i pronave.
 • Vleresimi i Pronave.

Kualifikimet

Kriteret e kerkuara:

 • Arsimi i larte.
 • Mosha mbi 22 vjec.
 • Eksperience ne shitje perben avantazh.
 • Aftesi te shkelqyera te komunikimit, negociatave dhe nderveprimit, deshire dhe vullnet per t’u rritur profesionalisht,ne baze te dinamikave te tregut.
 • Preferohet te kete njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Apliko ne [email protected]

CV- e perzgjedhura do te kontaktohen!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://propertyinvest.al/


Property Invest

Property Invest Albania eshte kompania Lider ne fushen e Pasurive te Paluajteshme.

Tashme mbi 5 vite eksperience ne Tregun shqiptare, eksperienca me ne eshte Unike!


INFORMACIONE KONTAKTI