Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90831

Operator Telefonik

Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

02-07-2024

---

---


Përshkrimi

Kerkojme Operator Telefonik me ose pa eksperience te meparshme per gjuhet:

 • Italisht;
 • Gjermanisht;
 • Frengjisht;
 • Spanjisht.

Mundesi punesimi

 • Full Time (8 ore) dhe Part time (4, 6 ore) 
 • Fundjava pushim.

Kualifikimet

Kriteret e aplikuesve:

 • Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve;
 • Aftesi per te punuar ne grup;
 • Mosha 18-35 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojme:

 • Ambient komod dhe motivues per tu permiresuar profesionalisht;
 • Staf profesional;
 • Page baze + Bonuse (ditore,javore dhe mujore ) nga me te lartat ne treg;
 • Kontrate e rregullt pune sipas ligjit Shqipetar;
 • Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat;
 • Fundjave pushim;
 • Udhetime turistike;
 • Trajnim i paguar;
 • Location i aksesueshem per te gjithe.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen:
[email protected]

PUNO ME ME TE MIRET!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Connecto.al

Connecto.al

Recruiting Company