Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90949

Ekonomiste per zyren

Tirane, Shqipëri 04-07-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Po

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

60000 ALL

04-07-2024

---

---


Përshkrimi

Konica color shtypshkronje kerkon; Ekonomiste per zyre


Kualifikimet

  • Preferohen me eksperience dhe mosha 30+
  • Te dije te perdore financen 5 
  • Te kuptoje pak kontabilitetin
  • Te jete korrekte , te bindet ne punet qe i kerkohen ne zyre qofte edhe per nje kompani tjeter duke qene se konica ska mbingarkese brenda orarit 
  • Te mbaje arkiven e zyre , te mirembahet zyra 
  • Te kete eksperience me marredhenie me bankat transferta pagesa konvertime shifrash 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Puna eshte nga ora 09-16:00
  • E shtuna 09-12:00
  • E diela pushim
  • Paga 60000 leke

Te gjithe te interesuarit mund te nisin CV-te ne adresen e email-it;

[email protected]

Tel ;0692024404

068 206 0013

Adresa; Laprake blloku gintazh mes Raiffasissen dhe Credins bank kati 2

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Konicacolor

Konicacolor