Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90952

Agjent Shitjesh ne Terren

Tirane, Shqipëri 04-07-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-07-2024

---

---


Përshkrimi

Sagema kerkon te punesoje :Agjent Shitjesh ne Terren


Detyrat

 • Mirembajtjen e rrjetit ekzistues te klienteve dhe identifikimin e klienteve te rinj;
 • Merr porosite tek klientet ekzistues dhe kryen shitje direkte per produktet ne ngarkim;
 • Viziton çdo pike shitje ne zonen/klientet qe mbulon, sipas programit ditor;
 • Kontrollon gjendjen e stokut te produktit ne piken e shitjes;
 • Prezanton ne menyre profesionale produktet tek klientet e zones qe mbulon dhe garanton vendosjen e materialeve promocionale ne piken e shitjes;
 • Monitoron proçesin e porosive dhe bashkepunon ngushte me gjithe departamentet pergjegjes deri ne mberritjen e tyre tek klienti;
 • Raporton tek supervizori i shitjeve mbi ecurine e punes dhe problematiken e hasur;
 • Njohjen, dokumentimin dhe lajmerimin e kolegeve dhe eproreve rreth ndodhive dhe çeshtjeve te punes.

Kualifikimet

 • Eksperience e meparshme ne fushen e shitjeve perben avantazh;
 • Aftesi te mira ne kompjuter;
 • Aftesi te mira komunikimi; person energjik dhe i motivuar;
 • Te jete i pergjegjshem dhe i kujdesshem;
 • I orientuar drejt sherbimit me klient;
 • Aftesi per te punuar individualisht dhe ne grup;
 • Negocimi: Ka aftesi shume te mira negocimi;
 • Planifikues efektiv: Planifikon ne menyre efektive punen;
 • I pajisur me patente te klasit B dhe zoterim te mire te makines.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]  ose mund te kontaktojne ne numrin  +355685629999


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sagema

Sagema