Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91001

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 05-07-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqëria Wat 2010 Shpk e cila ushtron aktivitetin e saj në fushën e materialeve hidraulike kërkon të punësojë;  Ekonomiste


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Marrja e porosive dhe përgatitja e ofertave për klientët
 • Prerja e faturave 
 • Mbajtja e Inventarit
 • Rakordimi me klientët dhe furnitorët
 • Mbajtja dhe rakordimi i bankave dhe arkes

Kualifikimet

Kualifikimet bazë:

 • Të ketë përfunduar studimet e larta.
 • Të zotërojë gjuhën angleze 
 • Të ketë eksperiencë pune në profile të ngjashme.
 • Njohja e programeve financiare Alpha/Financa 5 përbën avantazh.

Shënime


Vendodhja: Autostrada Tr-Dr, Kashar , mbrapa Mercedez Benz
Transporti i siguruar nga kompania.

Orari i punes :

 • E hene -E premte 08:00-16:00
 • E shtune 08:00-13:00

Mënyra e aplikimit : Të interesuarit të dërgojnë CV në [email protected] ose Cel. 0672022801


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.wat2010.al


Wat2010

Shoqeria WAT2010 sh.p.k, Distributor zyrtar i kompanis Pestan d.o.o ne Serbi. Ushtron aktivitetin tregetar qe prej vitit 1999, eshte kompania me e madhe tregtare ne shitjen e materialeve hidraulike, sisteme ngrohje-ftohje, ujesjelles dhe kanalizime.


INFORMACIONE KONTAKTI