Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91023

Arkitekt/e Durres

Durres, Shqipëri 05-07-2024 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

3


Përshkrimi

Firma "BENER", e cila operon ne fushen e ndertimit  me teknologjine e drurit te lamelar kerkon staf me pozicionin Arkitekt/e.


Kualifikimet

Aplikanti duhet të përmbushë këto kritere:

  • Diplomë në Arkitekturë ose në proces të përfundimit të saj.
  • Përvojë pune në fushën e arkitekturës është një avantazh, por nuk është e domosdoshme.
  • Aftësi kreative dhe pavarësi në punë, por gjithashtu gatishmëri për të punuar në ekip.
  • Njohuri të avancuara në përdorimin e Autocad.
  • Përvojë ose njohuri në përdorimin e Adobe Photoshop, Google SketchUp, ose programe të tjera të modelimit.
  • Aftësi për të krijuar dhe ruajtur një raport profesional me klientët.
  • Preferohet të jetë banues në rrethin e Durrësit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikantet e interesuar jane te ftuar te dergojne CV-ne dhe kualifikimet  ne adresen: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.bener.al/


BENER Shpk

Kompania Bener shpk është specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e veprave me drurin lamelar. Një material i zgjedhur për përshtatshmërinë e tij teknike e qëndrueshmërinë mjedisore.


INFORMACIONE KONTAKTI