Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91040

Recepsioniste (F)

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Bar & Restorant ne Tirane kerkon te punesoje : Recepsioniste(F)


Kualifikimet

  • Te kete eksperience pune;
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte;
  • Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes;
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Paga e kenaqshme!

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni CV  pranë Departamentit të Burimeve Njerëzore me email: [email protected]/  [email protected] , ose ne cel 06745 51015.

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Royal shpk

ROYAL sh,p.k Kompani  lider prej me shume se 25 vite ne tregun Shqipëtar cila ushtron aktivitetin e saj  në fushën e importit, shpërndarjes dhe  tregëtimit te produkteve ushqimore si dhe produkte te ngrira, sjell për konsumatorin markat me cilësine më të mirë të produkteve të distributorëve më të suksesshën në tregun Europian.

Me një staf të konsoliduar dhe profesional i dedikohemi qëllimit për të përmbushur nevojat e klientëve tanë në të gjithë rajonin.


INFORMACIONE KONTAKTI