Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91043

Sanitare Durres

Durres, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sanitare

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Bar/Restorant Hotel Mirage kerkon te punesoje ; Sanitare

Ofrohet pagese shume e kenaqshme dhe akomodim.

Permbledhja e pozicionit: Kryen pastrimin e ambjenteve te hotelit dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale.


Detyrat

  • Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte.
  • Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes.
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Kualifikimet

  • Preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion
  • Te karakterizohet nga korrektesia.
  • Te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget.

Shënime


Te interesuarat te kontaktojne ne numrin +355682027576


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mirage Hotel

Mirage Hotel