Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91045

Shef Salle Ksamil

Sarandë, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Salle

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Hireus është duke kërkuar kandidatin më të mirë për pozicionin si Shef Salle në një restorant A La Carte në një nga komplekset më të njohura në Ksamil.


Detyrat

 Përgjëgjësitë

 • Koordinon punën midis kamerierëve dhe personave të tjerë në sallë për maksimizimin e shërbimit.
 • Në mungësë të menaxherit bën kontrollin e punës dhe ndjek punonjësit në detyrat e bëra.
 • Siguron që tavolinat dhe karriget janë të pastra dhe e gjithë salla të jetë në rregull.
 • Kontrollon bashkë me klientët nëse janë të kënaqur në lidhje me porosinë e tyre.
 • Trajnon punonjësit e rinj dhe ekzistuës në praktikat e duhura të shërbimit.
 • Vlërëson nevojat e ardhshme për mallra, enë kuzhine dhe produkte pastrimi.
 • Organizon dhe mbikëqyr ndërrimin në turne të stafit.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Të ketë mbi 5 vite eksperiencë.
 • Të jetë i komunikueshëm.
 • Të ketë aftësi të mira për të punuar në grup.
 • Fleksibilitet për të punuar në punën me turne.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të një, ose më shumë giuhe të huaj.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Mundësi të punoni në një kompleks të njohur në bregdet.
 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues.
 • Pagë konkurruese dhe bonuse në bazë të performancës.
 • Akomodimi dhe ushqimi mundësohet nga punëdhënësi.
 • Mundësi për zhvillim personal dhe rritje profesionale.

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697010787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk