Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91059

Magazinier Vore

Vorë, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Agro Blend Group kerkon te punesoje : Magazinier Vore


Detyrat

 • Mbikëqyr aktivitetin dhe shpërndan detyrat për punëtorët e magazinës.
 • Plotëson ditarin e magazinës për çdo lëvizje, hyrje-dalje dhe dokumentat dhe kartelat përkatëse.
 • Mban proçesverbale për çdo incident, thyerje, dëmtim apo shpërdorim.
 • Mban inventarin e gjendjes së mallit në magazinë dhe përgatit raporte.
 • Bën raportime ditore tek eprori i drejtpërdrejtë.
 • Është përgjegjës të performojë detyra të tjera që kërkohen nga eprori i drejtpërdrejtë.

Kualifikimet

 • Përbën avantazh arsimi i lartë.
 • Aftësi shumë të mira organizuese dhe koordinuese.
 • Aftësi për të dhënë sugjerime dhe alternativa për zgjidhjen e problemeve dhe situatave.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe të bashkëpunimit.
 • Të jetë i besueshëm, i përgjegjshëm dhe të përmbushë detyrimet e punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

 Për të aplikuar në këto pozicione pune, dërgo CV-në tënde në adresën: [email protected] me "subject"  Magazinier ose ne nr e telefonit 0682080106


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AGRO BLENDFabrika e Miellit Diamond ka filluar prodhimin më 12 dhjetor të vitit 2012, pas një pune dy vjeçare të montimit të saj nga specialistë të huaj. Është një fabrikë totalisht e re që nga ndërtesa e deri tek çdo makineri që ajo përmban. Gjatë këtyre viteve, fabrika Diamond ka arritur të jetë faktor në tregun vendas përsa i përket prodhimit të miellit.Vit pas viti, u shënua rritje e tregut të saj dhe kjo falë cilësisë,korrektësisë dhe angazhimit të pareshtur të stafit profesionit. Ne kemi arritur të prodhojmë më shumë se 20 lloje produktesh të ndryshme mielli duke plotësuar çdo kërkesë të konsumatorëve dhe të tregut.

Fabrika e Miellit Diamond synon të jetë lider në rajon, kjo pasi i ka të gjitha kapacitetet për të qenë e tillë. Investim i fjalës së fundit të teknologjisë, lëndë e parë e një cilësie të lartë të garantuar, linjë prodhimi me parametra europiane, laborator bashkohor,staf i kualifikuar… të gjitha këto elemente sëbashku garantojnë suksesin e Fabrikës së Miellit Diamond!