Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91083

Back Office Specialist

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Back Office

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqeria WAN,dege e shoqerise se huaj ;pjese e gurpit italian Exacta SpA, që operon në tregun shqiptar për mbi 8 vjet, po kërkon Back Office Specialist dhe Data Entry Specialist për t'u përfshirë brenda stafit të saj, në zyrën e Tiranes, për kontrate pune me kohe te plote dhe prespektive afatgjate.


Detyrat

  • Ngarkim te dhenash ne aplikacionet perkatese;
  • Ngarkim i te dhenave qe kane nevoje te perpunohen;
  • Analize dhe perpunim te dhenash;
  • Kontroll  elektronik i dokumentacionit;
  • Manaxhim dhe arshivim i te dhenave.

Kualifikimet

  •  Te kete mbaruar studimet e larta
  •  Njohuri te mira te gjuhes italiane;
  •  Njohuri shume te mira te paketes Office (mbi mesataren)
  • Te jete i pergjegjshem dhe i motivuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV-te ne adresen : [email protected]  

ose : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
WAN

WAN,dege e shoqerise se huaj. Fusha e veprimtarisë: Realizimin e sherbimeve te perpunimit dhe menaxhimit te te dhenave.


INFORMACIONE KONTAKTI