Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91094

Asistente Finance

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Studio Kontabiliteti Deluxe Finances kerkon te punesoje : Asistente  Finance


Detyrat

 • Kryen hedhjen dhe regjistrimet e faturave te shitjeve ne sistemin financiar brenda afateve kohore dhe ne menyre korrekte.
 • Kontrollon saktesine e faturave te blerjes dhe i regjistron ato.
 • Pergatit pasqyrat mujore te Librit te shitjeve dhe Librit te Blerjeve.
 • Verifikon dhe rakordon kartelat e Klienteve dhe te Furnitoreve.
 • Asiston ndjekjen e klienteve debitore.
 • Ben regjistrimin e veprimeve te arkes dhe te bankes ne kontabilitet.Ben deklarimet ne sistemin e tatimeve .
 • Detyra dhe raporte te tjera financiare, qe do mund te ngarkohen ne vazhdim.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ne Ekonomik (Finance ose Kontabilitet); 
 • Eksperience pune 0- 2 vite pune ne departamentin e finances;
 • Aftesi teknike ne fushen e finances;
 • Aftesi te mira njohese te gjuhes Angleze;
 • Aftesi shume te mira komunikuese, menaxhuese, organizative dhe planifikuese;
 • Aftesi shume te mira te paketes MS Office dhe F5;
 • Te ruaje dhe te mbroje informacionet kofidenciale.
 • Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interest e kompanise.
 • Te jete person i besueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mirepresim te gjithe kandidatet e interesuar te dergojne aplikimin e tyre ne adresen:  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Studio Kontabiliteti Deluxe Finances

Studio Kontabiliteti Deluxe Finances