Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91095

Koordinator i Logjistikës

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Logjistike

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë:

Koordinator Logjistike.

Qëllimi i Pozicionit: Koordinon punën në llogjistikë.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë

 • Koordinon punën për lëvizjen e mjeteve nën administrimin e Megatek, me qëllim mbarëvajtjen dhe plotësimin e nevojave për lëvizje për të gjithë departamentet e Megatek.
 •  Harton raporte mujore në lidhje me konsumin e karburantit për cdo makinë të kompanisë dhe raporton rastet kur ka tejkalim të normave të lejuara të konsumit.
 • Kryen të gjitha procedurat e nevojshme me kompanitë e sigurimit në rast aksidentesh të makinave të kompanisë apo makinat e klienteve që mund te kenë dëmtuar pronën e Megatek.
 • Duhet të ndjek me përpikmëri trajnimin për rregullat e sigurimit teknik dhe firmosjen e formularëve përkatës brenda datës 01 të çdo muaji pasi kordinatori i logjistikës është përgjegjës për zbatimin 100% të rregullave për mbrojtjen dhe shëndetin në punë të punonjësve.
 • Monitoron dhe siguron, në bashkëpunim me departamentin e mirëmbajtes, funksionimin e sistemit të fikjes së zjarrit dhe angazhohet në trajnimet që lidhen me përdorimin e fikseve të zjarrit.
 • Është pjesë e organizimit të procesit të evakuimit të stafit në rast emergjencash dhe siguron që sistemi është në funksionim të plotë.
 • Koordinon pajisjen, transferimin apo zhvendosjen në mënyrë të autorizuar të Aseteve fikse të Shoqërisë dhe monitoron në mënyrë sistematike për arritjen e objektivave të vendosura.
 • Pjesë e inventarit vjetor të aseteve fikse.
 • Se bashku me specialisten e trajnimeve ben organizimin e trajnimit vjetor nga Kryqi I kuq për ndihmën e shpejtë.
 • Kontrollon dhe ndjek pajisjen me licensa respektive stafin e sharrës(departamenti I Drurit), stafi I magazines (licensat e pirunit), stafin e mirëmbajtjes (pajisjet elektrike) etj.


Kualifikimet

Edukimi: Diplomë Univeristare, preferohet dega Administrim biznes.
Eksperiencë pune: Preferohen minimalisht 1-2 vjet eksperiencë pune në pozicione të ngjashme.

Aftësitë:

 • Të jetë i gatshëm dhe i aftë të punojë në grup.
 • Të jete i dobishëm dhe i sjellshëm.
 • Të ketë komunikim profesional.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi dorëzoni CV të detajuar : me e-mail: ​ [email protected] ose Kontakt nr. 069 60 82 318.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI