Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91100

Inxhinier Infrastrukture (Rol Menaxherial)

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Informatike

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

12-06-2024

---


Përshkrimi

Infosoft Group eshte duke rekrutuar: Inxhinier Infrastrukture (Rol Menaxherial)

Pershkrimi i Kompanise: Infosoft Group perbehet nga 16 kompani. Ne jemi duke rekrutuar Inxhinier Infrastrukture per nje nga kompanite e grupit e cila eshte ITD shpk.

ITD shpk eshte nje kompani lider qe operon ne fushen e Distribucionit IT qe ne vitin 1996. Kompania eshte e angazhuar dhe ka synimin e rritjes se pozicionimit ne treg si distributor me vlere te shtuar, duke ofruar me shume zgjidhje teknike dhe mbeshtetje per rrjetin e saj te rishitesave.

Pershkrimi i Punes: Ne jemi ne kerkim te nje punonjesi si “Inxhinier Infrastrukture (Rol Menaxherial)“ qe do te luaje nje rol kyç ne ndertimin e zgjidhjeve inovative dhe mbeshtetjen teknike per rishitesat tane. Ky rol kerkon nje kombinim te shkelqyer te njohurive teknike dhe aftesive menaxheriale.


Detyrat

 • Pergjegjes per zhvillimin dhe aprovimin e zgjidhjeve teknike.
 • Mbeshtetja teknike ne projekte te mesme dhe komplekse te IT-se.
 • Konsultimi me Dept. e Shitjeve per te siguruar mbeshtetjen e pershtatshme teknike per rishitesat dhe klientet.
 • Zbatimi i zgjidhjes IT apo mbeshtetja ne rast kerkese per suport teknik.
 • Vleresimi i trendeve dhe produkteve per te identifikuar mundesi te reja te biznesit.

Kualifikimet

Shkollimi dhe Kualifikimi:

 • Diplome ne Inxhinieri Kompjuterike, IT, ose fushe te ngjashme.
 • Eksperience te pakten 5-vjeçare ne ne kompani integratore ose te ngjashme ne projekte zhvillimi infrastrukturore te karakterit Enterprise Systems dhe Datacenter.
 • Njohuri te thella teknike ne produktet dhe zgjidhjet e IT-se. E preferueshme per IT Enterprise Server dhe SAN Storage, te brandeve si Dell EMC, HPE, Lenovo, IBM.
 • Njohje shume e mire e platformave te virtualizimit dhe te zgjidhjeve Private Cloud, me teknikat Software Defined dhe Virtualization Cluster.
 • Eksperience 3-5 vjet ne implementim te zgjidhjeve teknike.

Aftesi te Tjera:

 • Aftesi te shkelqyera te te punuarit ne grup.
 • Aftesi te shkelqyera komunikuese dhe menaxheriale.
 • Njohje shume e mire e gjuhes angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë ne:

 • Një paketë financiare shumë të mirë dhe konkurruese.
 • Të punuarit në një mjedis dinamik që ofron zhvillim dhe rritje profesionale.
 • Çertifikime dhe trajnime të ndryshme.
 • Angazhimi ne projekte ambicioze në një nga industritë më të mira.
 • Sigurimi shëndetësor privat.
 • Vendndodhja perfekte e zyrës, në qendër të Tiranës.

Shënime:

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e_mail: [email protected]

Te dhenat qe do te paraqitni nepermjet aplikimit tuaj do te ruhen dhe perpunohen vetem per qellime rekrutimi, ne mbeshtetje te legjislacionit ne fuqi per mbrojtjen e te dhenave personale. Me konkretisht sipas percaktimeve te Kushtetutes se Republikes se Shqiperise, Ligjit ne fuqi (Nr. 9887 date 10.03.2008) "Per Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe akteve nenligjore per zbatim.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.infosoftgroup.com.al


Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themeluar në 1991, historia e Grupit, sikundër dhe e ardhmja e tij, është karakterizuar nga udhëheqje konstante drejt kualitetit dhe pasionit për të identifikuar zgjidhje të reja për probleme komplekse. Grupi është i përbërë nga pesëmbëdhjetë kompani simotra që me produktet dhe zgjidhjet e tyre unike janë furnizues të sukseshëm në Shqipëri dhe rajon.


INFORMACIONE KONTAKTI