Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91109

Event Manager

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Marketingu

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

EVENT MENAGER është përgjegjës për planifikimin, organizimin dhe mbikëqyrjen e të gjitha ngjarjeve të kompanisë si lançimet e produkteve, eventet promovuese, eventet sponsorizuese etj. Event Manager siguron që të gjitha ngjarjet të ekzekutohen në mënyrë të përsosur, të pasqyrojnë brand-in e kompanisë dhe të përmbushin objektivat e synuara të marketingut. Duke përdorur mjete gjeneruese të inteligjencës artificiale, Event Manager përmirëson planifikimin e eventeve, thjeshton komunikimet dhe optimizon operacionet logjistike.


Detyrat

 • Planifikimi dhe strategjia e eventeve: Zhvillon dhe ekzekuton plane ngjarjesh që përputhen me strategjinë e marketingut të kompanisë;
 • Menaxhimi i buxhetit: Menaxhon buxhetet për të gjitha ngjarjet për të siguruar ROI të lartë;
 • Koordinimi midis furnitorëve dhe vendndodhjeve: Negocion me furnitorët dhe zgjedh vendndodhjet për të siguruar marrëveshjet më të mira;
 • Koordinimi i stafit: Drejton dhe koordinon stafet e të gjithë kompanisë për të siguruar që të gjitha aspektet e ngjarjeve të menaxhohen në mënyrë efiçente;
 • Angazhimi i palëve të interesuara: Punon ngushtë me palët e brendshme të interesuara dhe partnerët e jashtëm për të siguruar që qëllimet e ngjarjes të jenë relevante dhe të përmbushen;
 • Planifikimi logjistik: Mbikqyr aspektet logjistike të menaxhimit të ngjarjeve.
 • Integrimi dhe përdorimi i Inteligjencës Artificiale (IA):
 • Personalizimi: Krijon komunikime të personalizuara dhe materiale marketingu për segmente të ndryshme të pjesëmarrësve;
 • Planifikimi i automatizuar: Përdor IA si ndihmesë në planifikimin logjistik, duke optimizuar afatet kohore dhe shpërndarjen e burimeve;
 • Zgjidhja e problemeve në kohë reale: Përdor IA për të monitoruar reagimet në mediat sociale gjatë ngjarjeve dhe për të adresuar shpejt çdo problem dhe për të përmirësuar përvojën e pjesëmarrësve;
 • Analiza e të dhënave: Përdor IA për të matur suksesin e një ngjarje dhe për të mbledhur njohuri për ngjarjet e ardhshme.

 


Kualifikimet

 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në ekip;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe negocimi;
 • Njohuri të mirë të tendencave të fundit në industri dhe aftësi për të identifikuar mundësi të reja dhe inovative në fushën e marketingut
 • Aftësi organizative dhe aftësi për të punuar në një ambient dinamik dhe të ndjeshëm ndaj afateve;
 • Të zotërojë shumë mirë paketën Microsoft Excel;
 • Të zotërojë shumë mirë gjuhën angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të ftuar të dërgojnë cv e tyre në adresën e emailit  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.abissnet.al


Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.


INFORMACIONE KONTAKTI