Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91113

Inxhinier Durres

Durres, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K operon në treg nga viti 2009 si distributor ekskluziv i brandit ndërkombëtar Schindler në Republikën e Shqipërisë dhe Kosovës për shitje, instalime, mirëmbajtje të ashensorëve, shkallëve dhe tapeteve lëvizëse.

POZICIONI I PUNËS: INXHINER


Detyrat

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

 • Mbikqyrja dhe koordinimi i punëve mekanike/elektrike.
 • Përgatit, koordinon dhe kontrollon gjithë dokumentacionin e duhur teknik sipas fazave të zbatimit të projektit.
 • Regjistron në database të gjithë informacionin e nevojshëm për zhvillimin e detyrave dhe përgjegjësive të tij.
 • Propozon zgjidhje teknike të favorshme për zbatimin e projektit.
 • Përgatit dhe monitoron grafikun e zbatimit të punimeve mekanike/elektrike në përputhje me grafikun e përgjithshëm të projektit.
 • Mban dokumentacionin e nevojshëm mbi problemet teknike dhe organizative për punën e bërë.
 • Hartimin e dokumentacioneve te nevojshme pergjate dhe ne mbyllje te projektit.
 • Verifikon dokumentacionin inxhinierik, duke ndjekur standardet profesionale.
 • Raporton statusin e secilit projekt.
 • Përpilon raporte peridike.
 • Kryen detyra të tjera të ngjashme.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në Inxhinieri Mekanike ose një fushë të ngjashme.
 • Të këtë përvojë pune mbi 2 vite.
 • E preferueshme që kandidati të ketë eksperiencë në fushën mekanike ose elektrike në sektorin e ndërtimit.
 • E preferueshme që kandidati të jetë i pajisur me licensë profesionale.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (e folur dhe e shkruar).
 • Të zotërojë aftësi të shkëlqyera komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

ORARI I PUNËS

E hënë – E Premte 08:00 – 17:00 (pushim dreke nga ora 12:00-13:00)

E Shtunë: 08:00-12:00

VENDODHJA :Lagjia 3, Sheshi Iliria, Qendra EGT, Kati i 10, Durrës

PAGA

 • Paga e kënaqshme dhe kushte të mira pune.
 • Mundësi rritje në karrierë në bazë të eksperiencës së fituar.
 • Ofrimi i trajnimeve dhe kualifikimeve.

KONTAKTET

Email: [email protected] & [email protected]

Tel: +355 69 955 4550


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EME Ashensor Group

E.M.E Ashensor Group është prodhuesi kryesor shqiptar i sistemeve të transportit siç janë ashensorët, shkallët lëvizëse dhe shëtitjet në lëvizje.

EME shet, instalon, mante dhe modernizon sistemet e transportit për pothuajse çdo lloj ndërtese në Shqipëri.

Kompania përdor në inxhinierinë më të fundit të teknologjisë, si dhe produkte të teknologjisë mekanike dhe mikroprocesore të dizajnuara dhe të testuara në mënyrë rigoroze për siguri, rehati, efikasitet dhe besueshmëri.