Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91116

Agjent Shitje Durres

Durres, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K operon në treg nga viti 2009 si distributor ekskluziv i brandit ndërkombëtar Schindler në Republikën e Shqipërisë dhe Kosovës për shitje, instalime, mirëmbajtje të ashensorëve, shkallëve dhe tapeteve lëvizëse.

POZICIONI I PUNËS: AGJENT SHITJE


Detyrat

 • Menaxhon klientet ekzistues dhe ata potencial.
 • Informon klientet mbi shërbimet dhe produktet.
 • Ndjek pagesat e klientit dhe kujdeset që mos jenë jashtë afatit te percaktuar.
 • Bashkëpunon me departamentet e tjera të shoqërisë.
 • Raporton në mënyrë peridike tek punëdhënësi me qëllim trajtimin e problematikave dhe gjetjen e zgjidhjeve.
 • Përgatit raporte periodike referuar planit të punës dhe realizimit.
 • Regjistron në database të gjithë informacionin e nevojshëm për zhvillimin e detyrave dhe përgjegjësive të tij.
 • Ruan dokumetacionin e nevojshëm për zhvillimin e aktivitetit të tij.
 • Kryen detyra të tjera të ngjashme.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në Ekonomi ose degë të ngjashme.
 • Të këtë përvojë pune mbi 2 vite.
 • E preferueshme që kandidati të ketë eksperiencë në fushën e shitjes.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (e folur dhe e shkruar).
 • Të zotërojë aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Të ketë patentë Tipi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

ORARI I PUNËS

 • E hënë – E Premte 08:00 – 17:00 (pushim dreke nga ora 12:00-13:00).
 • E Shtunë: 08:00-12:00

VENDODHJA

Lagjia 3, Sheshi Iliria, Qendra EGT, Kati i 10, Durrës.

PAGA

 • Paga e kënaqshme dhe kushte të mira pune.
 • Mundësi rritje në karrierë në bazë të eksperiencës së fituar.
 • Ofrimi i trajnimeve dhe kualifikimeve.

KONTAKTET

Email: [email protected] & [email protected]

Tel: +355 69 955 4550


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EME Ashensor Group

E.M.E Ashensor Group është prodhuesi kryesor shqiptar i sistemeve të transportit siç janë ashensorët, shkallët lëvizëse dhe shëtitjet në lëvizje.

EME shet, instalon, mante dhe modernizon sistemet e transportit për pothuajse çdo lloj ndërtese në Shqipëri.

Kompania përdor në inxhinierinë më të fundit të teknologjisë, si dhe produkte të teknologjisë mekanike dhe mikroprocesore të dizajnuara dhe të testuara në mënyrë rigoroze për siguri, rehati, efikasitet dhe besueshmëri.