Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91124

Graphic Designer

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dizajner

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Sinteza Digital është një agjensi Marketingu Mediash Sociale, e themeluar në 2019.

Me qendër në Tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen.

Ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura për sa i përket Marketingut të Mediave Sociale.

Ne ndjekim marrëdhënie të bazuara në transparencë, këmbëngulje, besim të ndërsjellë dhe integritet me punonjësit tanë, klientët dhe partnerët e tjerë të biznesit.

Shërbimet që ne ofrojmë janë:

 • Marketing & Consultancy;
 • Branding & Design;
 • Social & Website Marketing.

Sinteza ofron pozicionin: Graphic Designer & Video Editor

 


Detyrat

Detyrat

 • Zhvillim/Propozim kompozime grafike që i përshtaten kërkesës së klientit.
 • Prezantim idesh dhe konceptesh të reja në fushën e designit.
 • Realizim projektesh dhe detyra të caktuara grafike sipas afateve të përcaktuara.
 • Bashkëpunim dhe koordinim i përditshëm me kolegët.
 • Mbledhje dhe Raport me stafin mbi ecurinë dhe realizimin e projekteve sipas afateve të paracaktuara.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Të jetë kreativ/e, origjinal/e, me një sens të lartë kreativiteti, vizualiteti dhe artisticiteti.
 • Të jetë i/e apasionuar pas dizajnit dhe risive më të fundit.
 • Të njohë shumë mirë paketën Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator) (Programe të tjera grafike janë plus për kandidatin/en.).
 • Të jetë i/e kujdesshëm/e ndaj detajeve në përmbylljen e një designi.
 • Të jetë i/e aftë të punojë me afate të shkurtra dhe të sigurojë përfundimin e projekt-porosive ne datën e kërkuar.
 • Të jetë i/e motivuar nga objektivat dhe detyrat e caktuara.
 • Të jetë fleksibël, entuziast/e, konfident/e.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe të jetë bashkëpunues/e në punën në grup.
 • Të ketë 1-2 vite eksperiencë të ngjashme.
 • Të jetë njohës i mirë i gjuhës së huaj Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofron:

 • Trajnim per aplikantet.
 • 8 ore pune ne dite.
 • 5 dite pune ne jave.
 • Respektohen te drejtat e punemarresit sipas ligjeve te parashikuara ne Kodin e Punes.
 • Punohet me kliente te huaj dhe shqiptare.
 • Page e kenaqeshme.
 • Ne punojme qe te krijojme nje ambient pune gjitheperfshires, motivues dhe pozitiv.

Kontakto: email [email protected]

Nr tel 0692056223

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://sinteza-al.com/


Sinteza Digital

Sinteza Digital is a digital marketing agency.

Based in Tirana, our team develops effective & results-focused marketing strategies for forward-thinking
companies.
We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise and deliver all aspects of the Marketing Mix.
We pursue relationships based on transparency, persistence, mutual trust, and integrity with our employees,
customers, and other business partners.