Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Marketing Group

Marketing Group eshte kompani lider ne fushen e telekomunikacionit ku operon prej vitesh tashme ne fushaten e burses. Duke qene gjithnje ne zgjerim,kompania eshte ne kerkim te Account Manager te cilet duhet te njohin mire kompjuterin, te zoterojne gjuhen italiane ne nivel te larte dhe te duan punen ne grup. Kerkohet disponibilitet i plote,korrektesi ne pune si edhe te gatshem te bashkepunojne per objektivat ne grup,edhe per ato p...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-02-2021 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Marketing Group eshte kompani lider ne fushen e telekomunikacionit ku operon prej vitesh tashme ne fushaten e burses. Duke qene gjithnje ne zgjerim,kompania eshte ne kerkim te :

Account Manager per fushaten e burses,me eksperience dhe pa eksperience.

Kualifikimet

 • Te njohin mire kompjuterin;
 • Te zoterojne gjuhen italiane ne nivel te mire ;
 • Te duan punen ne grup.

Kerkohet:

 • Disponibilitet i plote ( full time);
 • Korrektesi ne pune ;
 • Te gatshem te bashkepunojne per objektivat ne grup,edhe per ato personale.

 

 

 

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania ofron:

 • Trajnim te plote ;
 • Pagat me te mira e te sigurta ne treg;
 • Bonuse te larta ne nje ambjent shume komod,rinor edhe miqesor;
 • Mundesi per tu rritur profesionalisht por edhe financiarisht;
 • Fundjavat pushim.

Ne do te percjellim gjithashtu per ju shume energji edhe pozitivitet  lidhur me aktivitetet dhe lojerat e ndryshme brenda kompanise edhe jashte saj. 

Per informacione me te detajuara  na kontaktoni ne numrat e meposhtem

0676484828/0692865571,ose na dergoni cv-ne tuaj ne adresen tone te emailit:

[email protected]

Adresa Rruga Tafaj,tek Selvia mbrapa Aza Electronics.

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".