Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Usluga

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të la...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

USLUGA është një ndër kompanitë e para dhe më të mëdha e fokusuar në ndërtim dhe menaxhim pronash në Shqipëri. Ne synojmë të mbetemi lider në tregun ku operojmë, duke ia dedikuar suksesin vlerave që udhëheqin punën tonë të përditshme dhe marrëdhënieve që krijojmë. Një Specialist Shitjesh është përgjegjës për ofrimin e shërbimit superior ndaj klientëve duke shërbyer si kontakt kyç i kompanisë me synim realizimin e shitjeve.

Detyrat

 • Të ketë kontakt të vazhdueshëm me agjensitë dhe të krijojë databaza me agjensi/klientë potencial.
 • Mban dhe rifreskon databazën e klientëve duke vendosur dhe ruajtur raporte te mira dhe afatgjata me klientët ekzistues dhe ata potencialë.
 • Skedulon takime me klientët dhe kryen vizita në të gjitha hotelet e kompanisë.  
 • Suporton manaxhimin e rrjeteve sociale të agjensisë.  
 • Raporton periodikisht në strukturat përkatëse lidhur me rezultatet e arritura.

Kualifikimet

 • Diplomë bachelor në administrim biznesi, marketing, komunikim apo fusha të tjera të lidhura me to.
 • Eksperiencë mbi 3 vite ( Në fushën e hotelerisë përbën avantazh).
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negociuese.  
 • Të jetë energjik dhe i motivuar.
 • Aftësi të mira organizative.
 • Njohës i gjuhës angleze (Gjuhë të tjera të huaja përbëjnë avantazh).
 • Ofrohet rrogë bazë (+%).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të dërgojne CV-të e tyre në adresen e e-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".