Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Re/Max Advantage

Re/Max Advantage Advantage, pjesë e Kompanisë më të madhe në botë të shitjes së pasurive të patundshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-08-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Agjensia Imobiliare RE/MAX ADVANTAGE, pjesë e RE/MAX Albania kërkon të punësojë Agjent Imobiliarë për zyrat e saj në qendër të Tiranës.

Çfarë ofrojmë:

 • Orar fleksibël
 • Trajnime të ndryshme brenda dhe jashtë vendit
 • Të ardhura të gjeneruara në bazë të performances
 • Sistemet më bashkëkohore të marketingut
 • Llogari të personalizuara dhe website profesionale
 • Eksperiencën tonë disa vjecare në fushën e Real Estate
 • Do të jeni pjesë e një skuadre rinore, energjike dhe ambicioze

Detyrat

Detyrat

 • Ndërmjetëson blerësin dhe shitësin për të shitur apo blerë një pasuri të paluajtshme
 • Ndërmjetëson qiramarrësin dhe qiradhënësin për të marrë apo dhënë me qira një pasuri të paluajtshme
 • Konsulton klientët për të blerë apo shitur një pronë me cmimin e duhur
 • Të njohë zonat dhe vlerat e tregut të pasurive të paluajtshme
 • Të informojë klientët rreth cmimeve të tregut dhe ligjeve përkatëse
 • Të promovojë shitjen e pronave permes reklamave në rrjetet sociale

Kualifikimet

Kualifikimet

Jemi në kërkim të profesionistëve që kanë si pikë të fortë komunikimin dhe të orientuar ndaj shërbimit të klientëve.

Kriteret e përzgjedhjes:

 • Arsim i lartë (Master i preferuar)
 • Eksperiencë në shitje dhe marketing
 • Njohje e mirë e një gjuhe të huaj
 • Të dijë të punojë mbi bazën e objektivave
 • Njohje e mirë e Microsoft Office dhe online search
 • Mosha mbi 25 vjeç

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".