Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73915

Agjent Shitje Berat

Berat , Shqipëri 13-02-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-02-2023

---

---


Përshkrimi

Kompana Ezeni shpk e cila merret me prodhimin e produkteve te bulmetit eshte ne kerkim te nje Agjent Shitje .


Detyrat

 • Të bëjë kërkime në terren, të vendosë kontakte dhe të bëjë propozime konkrete për plotësimin e nevojave të klientëve;
 • Të mirëmbajë klientët ekzistues dhe të shtojë klientë te rinj;
 • Viziton pikat e zonës sipas programit ditor;
 • Kontrollon gjendjen e stokut në cdo pikë që viziton;
 • Identifikon nevojat e klientëve;
 • Të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët;
 • Prezanton në mënyrë profesionale produktet tek klientët;
 • Zbaton me përpikmëri detyrat e përcaktuar nga eprori.

Kualifikimet

 • Eksperiencë pune të mëparshme si Agjent Shitjesh përbën avantazh;
 • Diploma universitare përbën avantazh;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizative;
 • Të kete njohuri të paketës MC Office;
 • Të zotërojë leje drejtimi automjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Pozicionet sa me siper jane ne adresen kryesore te kompanise , ne Samatice , Rruga midis Beratit dhe Fierit. Transporti perfshire .

Ju lutem dergoni Cv-ne tuaj ne adresen : [email protected]   

Tel : 00 355 4 450 0750


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
"ERZENI" SHPK

"ERZENI" SHPK


INFORMACIONE KONTAKTI