Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i komunikimit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ÇELËSI Media Group operon në tregun shqiptar që prej vitit 1998. Gjatë këtyre viteve, ÇELËSI, ka qenë ofruesi kryesor i përmbajtjes së sektorit të informacionit praktik në Shqipëri, duke mbuluar 5 fushat e tij kryesore: konsumatori deri konsumatori (C2C), biznesi tek konsumatori (B2C), biznesi tek biznesi (B2B), ngjarjet e artit dhe kulturës dhe turizmi. Deri në fund të vitit 2012, ÇELËSI u bë platforma e parë dhe unike e integruar në internet-mobile në Shqipëri.
Pozicioni: Agjent Shitjesh dhe Marketingu
Kontrata: Pa afat
Vendndodhja: Tiranë, Shqipëri.


Detyrat

 • Përditëson, pasuron dhe ruan informacioni e bizneseve që operojnë dhe fushat e tyre duke garantuar mbulimin territorial për të gjitha proceset e shitjes së shërbimeve.
 • Garanton cilësisë maksimale të shërbimit.
 • Garanton grumbullimin dhe raportimin e informacionit në lidhje me bizneset që përbëjnë.
 • Klientelë potenciale për Gazetën dhe ofrimin dhe shitjen e shërbimeve të Gazetës tek secili prej tyre.
 • Sigurohet për prezantimin e këtyre bizneseve edhe me produktet dhe shërbimet e tjera të të gjithë Grupit.
 • Kontribuon në arritjen e objektivave si në nivel individual edhe në nivel Departamenti.
 • Përthith informacion dhe njohuri me zhvillimet dhe avancimet e shërbimeve të fushës dhe ndryshimet e pritshme të kërkesave të Klientëve.
 • Azhornohet me zhvillimet më të fundit të teknologjisë sidomos në aspektin komunikim, marketing dhe publicitet.
 • Garanton ruajtjen dhe arshivimin e duhur të dokumentacionit për çdo punë të kryer.
 • Kontribuon për përmirësimin dhe zhvillimin e vazhdueshëm të mënyrave aktuale të funksionimit me qëllim:
 • rritjen e profesionalizmit në punë.
 • përmirësimin e shërbimeve ndaj klientëve.
 • përmirësimin e eficencës dhe efektivitetetit të shitjeve maksimizimin e fitimit.
 • Zhvillon dhe ruan kontakte të qëndrueshme komunikimi dhe bashkëpunimi me të gjithë anëtarët e gjithë Ekipit të Shitjeve.
 • Ndërton dhe ruan marrëdhënie eficente pune me të gjithë anëtarët e Ekipit Drejtues të Çelësi Media Group, sidomos me Eprorin Direkt dhe Drejtuesit e lartë të Kompanisë.
 • Ndërton dhe ruan marrëdhënie të shkëlqyera pune dhe profesionale me të gjithë kontaktet e jashtme sic janë Klientët, Bashkëpunëtorët, Institucione të ndryshme dhe Klientë potencialë duke promovuar gjatë gjithë kohës imazhin dhe reputacionin e Çelësi Media Group.

Kualifikimet

Kalifikimet, Aftësitë & Përvoja:
• Përvojë të mëparshme në pozicion shitjesh, në një kompani mediatike, publiciteti apo marketingu.
• Aftësi të forta kompjuterike me përvojë të mëparshme në përdorimin e programeve dhe soft-eve për menaxhim biznesi.
• Aftësi të forta në marketing dhe shitje.
• Njohuri të forta gjuhësore dhe gramatikore.
• Nivel të lartë shkollimi akademik me mesatare të lartë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punës: Kompania ofron një paketë benefitesh konkuruese në tregun e punës.
Procedure Aplikimi:
Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV tuaj, brenda ne adresen e emailit: [email protected]

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Vetem kandidatet e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Profesionisti Recruitment Agency

Profesionisti Recruitment Agency is a Recruitment and Consulting Agency focused on evaluating Human Resources and facilitating businesses to select the right staff. Our purpose is to build trusted, long-term relationships with candidates and businesses. Our vision is to ensure that people in our market are inspired, motivated, trained and developed to embrace the future of work. Our mission is to help...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë