Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 20-07-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Lajthiza Invest sha Kerkon te punesoje :Agjent shitje (M) per qytetin e Durresit

Adresa e zyrave te kompanise: Qender Komuna Kashar,Tirane, Albania.  

Detyrat

 • Mirembajtja dhe rritja e shitjeve te produkteve ne klientet ekzistues;
 • Kujdeset per ekzekutimin ne kohe te porosive;
 • Kontakt te vazhdueshem me klientet;
 • Kujdeset per bazen materiale te kompanise.
 • Detyra te tjera te cilat do te behen me dije gjate intervistes.

Kualifikimet

 • Të ketë eksperiencë pune në të njëjtën fushë.
 • Kandidati duhet të ketë aftësi negocimi dhe prezantimi.
 • Te jete i afte te punoje ne grup dhe te mbaje pergjegjesine financiare te shitjes.
 • Te jetë person i komunikueshëm dhe bindës.
 • I motivuar për arritjen e rezultateve.
 • Të njohë mirë zonat e Durresit
 • Të zotërojë patentë per drejtim mjeti te klasit C.
 • Mosha deri ne 38 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet :

 • Kontrate pune 2 vjecare nga kompania.
 • Page e kenaqshme.
 • Leje vjetore.

Kandidatet e interesuar jane te mirepritur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e e-mail ose te kontaktojne ne numrin e telefonit  si me poshte:

 

Email : [email protected] ose cel  0674099061


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Lajthiza Invest Sh.a

The company “Lajthiza Invest” sh.a, established in 1999, has invested since 1996 in the North Eastern part of Albania in the axis of the National Road Shkoder-Kukes, namely in the Commune of Qafes Mali, in village Lajthize, Puke, in Production and Packing natural water . This is a deep mountain area where the factory rises 1,200 m high while the source comes from a height of 1,600 m above sea level. Registered Brand. Registrati...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Ad : Fushe Arrez, SH5, Pukë. Fabrika Lajthiza Water ( nuk i do faturat )
 • Fushë-Arrëz, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 067 605 4338

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë