Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-07-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Deal Group-Tregetimi dhe shitja me pakice e pijeve alkoolike dhe joalkoolike.
Kerkon te punesoje Agjent Shitjesh Tirane- Fresk/Linze.

Kualifikimet

  • Mosha mbi 25 vjec.
  • Te kete mbi 3 vite eksperience.
  • Te zoteroje patenten e klasit B.
  • Fleksibel me orarin ne raste te vecanta.
  • Te mirembaje rrjetin e klienteve ekzistues dhe te afroje kliente te rinj per kompanine.
  • Te identifikoje nevojat per produkte te klienteve.
  • Te prezantoje ne menyre profesionale produktet e kompanise.
  • Te raportoje per nivelin e cmimeve ne treg.
  • Te zbatoje procedurat ne fuqi dhe rregulloren e brendshme te kompanise.

Paga e kenaqshme
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0697066670 ose te dergojne CV ne adresen e email [email protected] 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Deal Group

Deal Group kerkon: Specialist Finance.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë