Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75537

Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 03-04-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

500 EURO

03-04-2023

---

---


Përshkrimi

Librex është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin Agjent/e Shitjesh.


Detyrat

  • Identifikon nevojat e klientëve;
  • Jep propozime për përmbushjen e kërkesave të klientit;
  • Monitoron procesin e porosive dhe bashkëpunon ngushtë me të gjitha departamentet përgjegjëse deri në mbërritjen e tyre tek klienti;
  • Zbaton me përpikmëri detyrat e përcaktuar nga supervizori.

Kualifikimet

  • Të ketë përfunduar arsimin e lartë përbën Avantazh;
  • Avantazh eksperience  pune të mëparshme si Agjent Shitjesh;
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizative;
  • Të zotërojë leje drejtimi automjeti (klasi B).

Shënime


Per me shume informacion mund te telefononi  os ete kontaktoni ne what's up ne : 0694000416


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Librex

Librex , kompania e njohur gjermane tashmë ne trreg prej 35 vitesh , e njohur ne 88 shtete te botës , me çertifikim nga ministrite me te rendesishme boterore , ZP MED Gjerman, Kryqi i kuq Italian , operon ne shqiperi dhe kosovë prej nga 2013