Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78256

Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Medicamenta shpk kërkon Agjent shitjesh në terren, Full Time per zonen e Tiranes.

Medicamenta shpk operon në fushen farmaceutike si distributor paresor ne tregun shqiptar.

Fokusi ynë është plotesimi i nevojave te klienteve tane farmaci me produktet tona.


Detyrat

 • Promovimi i produkteve dhe sherbimeve;
 • Te orientoje sa me mire klientet e interesuar per produktet dhe sherbimet qe kompania ofron;
 • Ofrimi i informacionit të duhur për produktet/shërbimet që targetohen nga kompania për tu shitur;
 • Informon klientët per ofertat qe ofron kompania ;
 • Angazhon klientët për tu gjetur nevojat që kanë;
 • Mban kontakte te vazhdueshme dhe korrekte me portofolin e klienteve te zones se tij;
 • Gjetja e klientëve të rinj;

Kualifikimet

 • Aftësi të mira komunikuese;
 • Aftësi të mira analitike;
 • Njohuri te gjuhes Angleze perben avantazh;
 • Aftësi për të zgjidhur probleme;
 • Të jenë të shkathët, energjik dhe bashkepunues;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen kushte dhe kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi. Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën [email protected]  ose ne numrin tone te kontaktit 0676073926

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Medicamenta

Medicamenta eshte nje kompani e specializuar ne distribucionin e materialeve mjekesore, aparatura, medikamente, produkte lidhur me mjekesine estetike si dhe produkte dermo-kozmetike.


INFORMACIONE KONTAKTI