Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Easy Rent a Car

Easy Rent a Car

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rreth Rrotullimi i Zogut te Zi, pallati Teknoprojekt KII, ngjitur me Ring Center
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 067 20 41 614

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-06-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Easy Rent a car Albania, ne kuader te zgjerimit te stafit, kerkon te punesoje nje Agjente Marketingu (femer)

Detyrat

  • Te kete perfunduar Arsimin e Larte
  • Te kete aftesi te shkelqyera komunikuese me klientet dhe koleget, dhe te pershtatet ne punen ne grup
  • Te kete njohuri te pergjithshme per makinat, dhe te jete flexibel gjate orarit te punes
  • Preferohet me njohuri te gjuhes Angleze, ose te nje gjuhe brenda vendit te BE
  • Patente kategoria B (jo e domosdoshme)

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mirepresim  CV tuaj ne adresen tone te emailit :[email protected]  

+355 67 20 41 614

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".