Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALKOS GROUP një ndër grupet më të rëndësishme të distribucionit në Shqipëri, me Zyra Qendrore në autostradën Tiranë – Durrës, km 12, për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall vakant

pozicionin:

Agjente Shitje (kozmetike) F 

Ka për qëllim: 

Vizitimin e pikave të shitjes në zonën që mbulon sipas programit ditor dhe sigurohet që produkti është i pozicionuar siç duhet. 

Pozicioni vakant: Agjente Shitje (F)

Departamenti: Departamenti i Shitjeve (kozmetike)

Vendndodhja: Tiranë Aplikimet mbyllen më  02 Tetor 2021

Detyrat

 • Viziton çdo pike shitje në zonën që mbulon, sipas programit ditor;
 • Sigurohet qe produkti është i pozicionuar në vendin e duhur dhe sipas standardeve të kompanisë;
 • Kontrollon gjendjen e stokut të produktit në pikën e shitjes;
 • Garanton vendosjen e materialeve promocionale në pikën e shitjes;
 • Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj potencialë;
 • Prezanton në mënyre profesionale produktet tek klientët e zonës që mbulon;
 • Monitoron proçesin e porosive dhe bashkëpunon ngushtë me gjithë departamentet përgjegjës deri në mbërritjen e tyre te klienti;
 • Raporton te supervizori i shitjeve mbi ecurinë e punës dhe problematikat e hasura

Kualifikimet

 • Të ketë kryer arsimin e lartë, preferohet drejtim ekonomik;
 • Përvojë në pozicione te ngjashme të paktën 2 vjet;
 • Përbën avantazh eksperienca në kompani kozmetike;
 • Njohuri shumë të mira te proçesit dhe dinamikave të shitjes;
 • Aftësi shumë të mira të sherbimit ndaj klientit;
 • Njohuri në përdorimin e Paketës Office;
 • Aftësi te spikatura komunikimi verbal dhe te shkruar;
 • Leje drejtimi: Klasi B Fleksibël për lëvizje në Tiranë dhe rrethe; 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Luten të gjithë të interesuarit të aplikojnë duke dërguar CV-në në adresën e Email: [email protected]

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.

*Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ALKOS GROUP

One of the biggest distributors in Albania Since 2004 Import, promotion and distribution of high quality branded products are what Alkos knows best. It operates in several domestic market areas, representing different brands that have their own features. Consequently, our strategies are tailored to specific needs in terms of distribution, promotion and logistics. Following a well-thought-out selection, the brands we present in the...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë