Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BAULED Sh.P.K

BAULED THE BEST LIGHTING SOLUTION The Bauled has focused on improving and providing the most energy-efficient lighting solutions. In striving to provide a comprehensive set of solutions for almost all possible lighting needs, Bauled brands have developed lines that fulfill everyday niches, such as home and office lighting, as well as specialized ones, such as warehouse and manufacturing. Luxmainer & Roettec’s line of products i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Albania, Rr. Pavarsia, mbrapa Casa Italia
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 69 609 0300

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-07-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e mobilerisë Alba Stojku ofron vende pune: Agjent/e Shitjeje në showroom

Adresa: ALBA STOJKU, Derven, Fushë Krujë.

Detyrat

 • Shoqëron klientët dhe i asiston ata me informacione mbi artikujt në sallonet e ekspozimit të kompanisë.
 • Sigurohet për pajisjetn e klientit me faturën, letrën e garancisë dhe rregulloren e faturës dhe të kthimit të produktit.
 • Mirëmban sallonin e ekspozimit sipas planit periodik të hartuar nga menaxheri I shitjeve në sallon.
 • Vlerëson nevojat e klientëve dhe ndërton marrëdhënie afatgjata me klientët.

Kualifikimet

 • Njohuri të gjuhës angleze avantazh.
 • Eksperiencat e mëparshme në showroom përbëjnë avantazh.
 • Njohuri bazike të paketës “Microsoft Office”.
 • Aftësi të mira komunikuese.
 • Sjellje etike dhe me përpikmëri.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit, që parapëlqehen të jenë nga rrethi i Fushë Krujës, mund të na kontaktojnë në adresën tonë të emailit:

[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë