Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Trading.al

Kompani e specializuar ne forex qe nga viti 2018 me vendodhje Ruga e Elbasanit, prane ETC. Ambiente super komode. Staf i kualifikuar dhe i motivuar.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-12-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zoteroni gjuhen italiane.
Kerkoni nje mundesi punesimi ??
Je ne vendin e duhur.
Apllikoni tani!

Kerkohen agjente/e financiare forex ne gjuhen italiane.

Ofrojme:

  • Paga baze 500€ (ne varesi te eksperiences) + bonuse ditore/javore/ mujore + %
  • Kushte pune ideale;
  • Week-end të lirë;
  • Mundësi rritjeje profesionale;
  • Disponibilitet full time 09-18:00;
  • Eksperience 6 muaj ne forex.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa: Rruga e Elbasanit, prane ETC, Tirane

Dergoni CV tuaj tek:[email protected] 

Dhe per me shume informacion telefononi ne : +355 68 200 2549


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".