Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SHKK FED invest

SHKK "FED invest" është një institucion financiar i ndërtuar mbi parimet kooperative. Misioni ynë është që të ofrojmë gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh financiare, veçanërisht ndaj popullsisë që jeton në zonat rurale të Shqipërisë, me qëllim rritjen e përfshirjes financiare dhe reduktimin e përgjithshëm të varfërisë. Ne operojmë në mënyrë miqësore, duke përdorur teknologji bankare moderne.

Shoqëri Kursim -Krediti "...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Qemal Stafa, mbrapa pazarit te ri, pll.9 katesh, kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042251910
 • Mobile: 042251910

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Gjirokastër, Shqipëri 25-11-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkëtar banke
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Arkëtar" Dega Gjirokaster

Detyrat

 • Kryen veprimet me arken e deges.
 • Administron dokumentacionin kontabel dhe mbeshtetes te deges.
 • Mban pergjegjesi per arkivimin e dokumentacionit te deges.

Kualifikimet

 • Arsim i larte per ekonomi.
 • Eksperience profesionale 2 - 3 vjeçare.
 • Mosha deri  40 vjeç.
 • Te jete banues i rrethit per te cilen aplikon.
 • Te njohe programet baze te punes ne kompjuter.
 • Te kete aftesi te mira komunikuese dhe te punes ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga dhe kushtet e punës janë konkurruese.    

Të interesuarit duhet të paraqesin dokumentat e mëposhtme:
-  Kërkesë për punësim
-  CV në gjuhën shqip në adresat e e-mailit: [email protected] dhe [email protected]
Tel/Fax: 042 251910/1  
Aplikimet pranohen deri në datë 25.11.2020 Vetëm aplikantët fitues nga seleksionimi i CV- ve, do të njoftohen për fazat e mëtejshme të konkurrimit.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".