Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81917

Arketare

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arketar

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Dermolife Academy  - Shkolla e Estetikes se Avancuar  kerkon te punesoje: Arketare

 


Detyrat

  • Mirepret dhe komunikon me studentet me etike te larte profesionale.
  • Kryen te gjitha metodat e pagesave sipas procedurave standarde ne perputhje me kerkesen e studentit.
  • Asiston studentet dhe interesohet ne lidhje me nevojat e tyre duke i plotesuar ato. 
  • Pranon detyra te tjera sic kerkohen nga departamenti pergjegjes ne cdo kohe per mbarevajtjen e punes. 

Kualifikimet

  • Te kete perfunduar arsimin e larte, preferohet Fakulteti i Ekonomise.
  • Te kete njohuri ne perdorimin e programit Alpha. 
  • Te kete njohuri ne perdorimin e paketave Office. 
  • Eksperience ne pune te ngjashme.
  • Aftesi te shkelqyera komunikimi. 
  • Te jete person i pergjegjshem dhe korrekt. 

 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar ne kete pozicion pune, dergoni CV-ne tuaj me subjektin "Arketare" ne: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://dermolife.al/


Poliklinika Dermolife

Klinika Dermolife, ka filluar aktivitetin e saj me 5 Dhjetor 2002. Kjo klinike eshte pioneria e pare e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estwtiken bashkekohore dhe ate perendimore ne Shqiperi. Prej vitesh tashme, ne Dermolife zhvillohen me sukses trajtime estetike, kirurgji plasike dhe rikonstruktive me nje staf mjekesor te kualifikuar italo-shqiptar. 

Departamenti i kirurgjise se pergjithshme dhe kirurgjia bariatrike ne Dermolife jane gjithashtu dy sektore ku punohet me shume perkushtim, rigorozitet dhe inovacion, per te arritur persosmerine ne cdo aspekt. Ne kliniken Dermolife ne mbeshtesim aspiraten tuaj! Jeni ju ata qe arrini qellimin.


INFORMACIONE KONTAKTI