Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78091

Arkitekt/e Senior

Tirane, Shqipëri 16-06-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

16-06-2023

---

---


Përshkrimi

PROCONS & PARTNERS  sh.p.k është një kompani e re dhe ambicioze në fushën e projektimit dhe ndërtimit në Shqipëri.. Themeluar që në vitin 2020, Procons është duke projektuar shumë objekte të ndryshme ne Tiranë dhe më gjerë.

Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj në pozicionin : Arkitekt/e .

Arkitekti/ja do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjitha aspektet e projektimit dhe zhvillimit të projektit, duke garantuar standardet e cilësisë dhe përmbushjes së afateve.


Detyrat

 • Studion projektet dhe projekton sipas specifikimeve përkatëse dhe kërkesave të klientëve.
 • Koordinon dhe zbaton Projektin.
 • Analizon dhe vizaton detajet tip.
 • Përgatit brenda afateve të caktuara vizatimet sipas kërkesave të stafit teknik dhe klientëve.
 • Asiston në organizimin e proceseve të punimeve arkitekturore.
 • Garanton përputhshmërinë e vizatimeve të ndërtimit me projektet e zhvilluara, duke kryer edhe plotësime të ndryshme sipas rastit.
 • Bashkëpunon me drejtuesit e ekipeve për detajet dhe punimet e rifiniturave arkitekturore.
 • Garanton cilësinë sipas afateve të punimeve arkitekturore dhe dorëzimit në kohë të këtyre materialeve.
 • Përgatit vizatimet arkitekturore.
 • Bashkëpunon dhe shkëmben informacionin mbi punimet arkitekturore me klientët.

Kualifikimet

Kriteret e kërkuara:
 • Të ketë mbaruar studimet e larta për Arkitekturë;
 • Të ketë minimumi 5 vjet përvojë pune;
 • Aftësi për të koordinuar punën dhe projektet përkatëse;
 • Aftësi për të sugjeruar zgjidhje dhe për të marrë vendime;
 • Aftësi për të punuar në skuadër;
 • Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese;
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze;
 • Të ketë aftesi shumë të mira kompjuterike në përdorimin e programeve bazë të Arkitekturës: Autocad, SketchUp, Revit, 3DSMAX, Adobe Photoshop, Microsoft Office, etj. Aftësitë në vizualizim do të ishin të mirëpritura;
 • Paga është e negociueshme në varësi të eksperiencës së kandidatit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresen e email-it: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për Mbrojtjen e të Dhënave Personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
PROCONS & PARTNERS

PROCONS & PARTNERS