Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
X-Plan Studio Sh.P.K.

X-Plan Studio SH.P.K. We started as a small group of engineers & architects ,people joined by the passion for desing,drawing and architecture and engineering . The love for the city and for the humankind made us wanting to make things different in a better way through art and architecture,the way we express ourselfs the best we can. We are learning as we are growing and our goal is to leave a footprint in the world of archit...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Shyqyri Berxolli,nD31,H7,ap6
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355694048003

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-07-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

X-Plan Studio SH.P.K. eshte nje kompani  me eksperience 15 vjecare ne fushen e projektimit.

Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, X-Plan Studio eshte i interesuar te punësojë një Arkitekt që të plotësojë kriteret e mëposhtme:    

Detyrat

Projektimi Arkitektonik ne objekte te kategorive te ndryshme

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia;
 • Te kete aftesi organizative, creative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja;
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise;
 • Te ruaje konfidencialitetin;
 • Aplikimi me foto eshte i detyrueshem;  

Kualifikimet

Arkitekt/e i/e diplomuar me eksperince (me referenca)

 • Te kete aftesi te mira analitike
 • Te kete aftesi te mira te punoje ne grup 
 • Te kete njohuri te gjuheve te huaja preferohen anglish/ italisht
 • Te kete njohuri te programeve 3dmax , Autocad , Revit 
 • Të jenë të aftë të identifikojnë probleme komplekse dhe të zbatojnë zgjidhje për to

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

E-mail: [email protected]  /  [email protected]

Adresa: Rr."Myslym Shyri "Tirane


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".