Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




ALL-ArchiTec

ALL-ArchiTec projekton prej me shume se nje dekade në qytete të ndryshme te Shqiperise. Liçensuar nga Ministria e Zhvillimit Urban në: Projektim arkitektonik për : – objekte civile – industriale – turistike – vepra arti në infrastrukturë Projektim interieri Projektim peisazhi – sistemim sipërfaqesh të gjelberta , lulishte e parqe, Studime pjesore urbanistike. Që nga e kaluara kemi kërkuar të realizojme arkitekturë të qëndruesh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54830 Arkitekt/e

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 02-07-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALL-ArchiTec kerkon te punesoje: Arkitekt/e me kohe te plote

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë;

  • Projektimi dhe pregatitja e projekteve, planeve, prerjeve, hartave dhe detajeve për objekte të ndryshme
  • Projektim i objekteve civile dhe përditësim i albumeve.
  • Krijimi dhe përgatitja e modeleve 3D dhe renderave të objekteve
  • Krijimi i planeve, vizatimeve teknike dhe detyrave të tjera të lidhura me realizimin e projekteve për objekt industrial, infrastrukturor, komplekse turistike, godina banimi dhe njësi shërbimi;

Kualifikimet

Kualifikimet;

  • Të ketë mbaruar studimet e larta për Arkitekturë ose te jete ne prag diplomimi.
  • Të ketë eksperiencë pune maksimumi dy vite.
  • Etikë profesionale dhe përkushtim maksimal.
  • Aftesi të mira komunikimi dhe shprehje e qartë të ideve dhe zgjidhjeve.
  • Aftësi për të bashkëvepruar në skuadër dhe për të koordinuar projektin me projektet e disiplinave të tjera (konstruksion, elektrik, mekanik, hidrosanitar);
  • Aftësi menaxhimi për hartimin e projektit në të gjitha fazat.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".



Reklamë
Reklamë