Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74132

AS/Teknik Interneti

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

01-02-2023

---


Përshkrimi

ALL IN ONE SHPK me adrese te "Ish fusha e aviacionit", Godina 14-15, eshte nje kompani lokale qe operon prej me shume se 15-vitesh ne ofrimin e sherbimeve te telekomunikacionit. Fokusi baze i kompanise eshte ofrimi i sherbimeve te internetit, telefonise dhe televizionit per abonentet familjare ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit. Duke qene operatori me i madh i internetit ne kete zone si rezultat i investimeve te vazhdueshme ne teknologji dhe rrjetit me fiber optike FTTH, kompania ka nevoje per nje teknik, detyrat kryesore te te cilit do te jene:


Detyrat

  • Realizimin e instalimeve me fiber optike tek abonetet familjare.
  • Suport te nivelit 1&2 nepermjet telefonit ose ne terren.
  • Aftesi shume te mira komunikimi me stafin dhe klientet (e rendesishme).
  • Furnizimi i magazines me paisje ONU, Router etj. 
  • Te perdori motorin.

Kualifikimet

  • Njohuri elementare ne rrjetat me fiber optike, FTTH, xPON.
  • Njohuri baze mbi rrjetat LAN, WAN, WLAN, protokollit TCP/IP.
  • Njohuri baze mbi konfigurimin e paisjeve ONU router, router WAN, Box IPTV etj.
  • Njohuri te mira te kompjuterit dhe programeve baze te tij MS Office.
  • Eksperianca ne kete fushe perben avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Emaili ku mund te aplikoni duke derguar CV tuaj: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALL IN ONE

ALL IN ONE SHPK sherbimin e internetit ne "Ish fushen e aviacionit Civil Tirane" afron sherbime te te gjitha kompanive celulare,pagesat e faturave te dritave,ujit.telefonise, siguracione ,pagesat e kundravajtjeve rrugore ( gjoba) makina me qera, Imobiljare ne fushen e ndertimit, property mangment. www.alinone.al


INFORMACIONE KONTAKTI