Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Salle
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Maritim Hotel Plaza Tirana ka shpallur pozicione te lira pune ne Departamentin e Ushqimit dhe te Pijes (Food & Beverage Department). Nese jeni te pasionuar pas ketij profesioni, te fokusuar tek klienti, te vemendshem ndaj detajeve dhe te afte per te punuar ne grup atehere jeni kandidati i duhur per ne!

Pozicioni i Punes:
Asistent i Banketeve i cili do te jete pergjegjes per asistimin e Koordinatorit dhe te gjithe stafit te banketeve ne ofrimin e nje sherbimi te shkelqyer per klientet tane, ne perputhje me standaret e hotelit.

Detyrat

Detyrat kryesore do te konsistojne ne:

 • Organizimin e eventit bazuar ne detajet e Event Order-it te derguar nga Departamenti i Shitjeve;
 • Organizimin e Set Up-it te salles;
 • Asistimin e koordinatorit te banketeve ne organizimin e stafit te sherbimit dhe ne ndarjen e detyrave;
 • Koordinimin e sherbimit pergjate gjithe eventit;
 • Ofrimin e nje sherbimi te shkelqyer dhe sigurimin qe nevojat e klienteve te plotesohen ne kohe;
 • Koordinimin me departamentet e Kuzhines, Housekeeping, Front Office dhe Teknikes; 
 • Asistimin ne pergatitjen e inventareve mujore, etj.

Kualifikimet

 • Diplome e shkolles se mesme.
 • Studimet ne fushen e Hoteleri-Turizmit perbejne avantazh;
 • Eksperience e meparshme disa vjecare ne industrine e hotelerise dhe ne sektorin e sherbimit;
 • Aftesi shume te mira komunikuese te gjuhes Angleze jane te detyrueshme.
 • Njohuri te gjuheve te huaja te tjera jane te mirepritura;
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizuese;
 • Qendrim pozitiv;
 • Aftesi te shkelqyera bashkepunuese me stafin dhe me te gjithe departamentet e tjera.
 • Disponueshmeri per te punuar me turne dhe sipas nevojave te eventeve te organizuara.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetem kandidatet me te pershtatshem per kete pozicion pune do te kontaktohen nepermjet telefonit ose me e-mail. [email protected]

*Ne respektim te Ligjit Nr.9887, date 10.3.2008 per Mbrojtjen e te Dhenave Personale i gjithe informacioni i dergeruar nepermjet CV tuaj do te trajtohet ne menyre konfidenciale dhe nuk do t'i shperndahet asnje pale te trete.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Maritim Hotel Plaza Tirana

Maritim Hotel Plaza Tirana is quite simply the place to be in this vibrant city.

Ideally located in downtown Tirana set within the shopping and business district, the hotel is only 3 minutes from the House of Parliament, the National Art Gallery, the Opera and Ballet Theater and the popular Ensemble Theater, This newly built hotel, is the ideal choice for business and leisure travelers alike offering unique services and...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga;Abdi Toptani, Nr18,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë